"Inchcape Motors Latvia" SIA, Ford, Mazda tirdzniecība 1

Skanstes iela 4a, Rīga, LV-1013
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se
  • Sv Slēgts
Apraksts:
Ford, Mazda tirdzniecība.
Inchcape ir viens no lielākajiem un ietekmīgākajiem neatkarīgajiem auto mazumtirdzniecības uzņēmumiem pasaulē. Tas pārstāvēts 25 pasaules valstīs. Inchcape apkalpo simtiem tūkstošu klientu visā pasaulē un ik divās minūtēs pārdod jaunu automašīnu.

2005. gadā Latvijā darbību uzsāka Inchcape Motors Latvia - oficiālais Mazda un Jaguar automašīnu pārstāvis. 2007. gada vasarā Inchcape grupa kļūst par ietekmīgāko automašīnu mazumtirdzniecības uzņēmumu Latvijā. Inchcape Motors Latvia ir oficiālais Ford un Mazda pārstāvis Latvijā.

Inchcape - tā ir godprātīga attieksme, uzsverot, ka Inchcape lielākā vērtība ir klients. Uzņēmuma darbinieki ievēro kopīgu apkalpošanas politiku, cenšoties, lai katrs klients būtu laimīgs.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Inchcape Motors Latvia" SIA autocentrs CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Inchcape Motors Latvia" SIA autocentrs CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Inchcape Motors Latvia
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas nummurs:
40003073379
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 04.05.1992
Juridiskā adrese:
Rīga, Skanstes iela 4A, LV-1013
Iegūt pilnu juridisko informāciju