"Stroganov" SIA, autoevakuators Rēzeknē 0

Rēzekne, LV-4601
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se
  • Sv
Apraksts:
Vieglo automašīnu evakuācija Rēzeknes un Ludzas apkārtnē. Evakuācija tiek veikta jebkurā diennakts laikā, bez brīvdienām un svētku dienām, lai Jūsu transportlīdzekli varētu ātri nogādāt nepieciešamajā vietā.

Kravas automašīnu pārvadāšana ar evakuatoru pa visu Latgali.
Kravas automašīnu evakuācija tiek veikta jebkurā diennakts laikā, bez brīvdienām un svētku dienām, lai Jūsu transportlīdzekli varētu ātri nogādāt nepieciešamajā vietā.

Tehniskā palīdzība uz ceļa Rēzeknes un Ludzas apkārtnē. Operatīva evakuatora ierašanās. Pieredzējis personāls, kas izcili māk rīkoties ar spectehniku un orientējās uz ceļiem. Darbs diennakts režīmā, bez svētku dienām un brīvdienām.

Gadījušās nepatikšanas, pēc kuras automašīnu izdevīgāk nodot izgāztuvē, nekā atjaunot? Zvaniet mums, jo mēs piedāvājam no Jums nopirkt avarējušo vai nedarbojušos transportlīdzekli.

Ja jums nav kur novietot evakuēto un nedarbojušos transportlīdzekli, varam Jums palīdzēt. Mēs piedāvājam apsargātu autostāvietu, kur Jūs varat atstāt savu transportlīdzekli.
Apkalpošanas teritorija:
Jēkabpils, Preiļi, Daugavpils, Rēzekne, Alūksne, Balvi, Gulbene, Krāslava, Ludza, Līvāni, Pļaviņas, Lubāna, Viļaka, Rēzeknes novads, Dagda, Varakļāni, Viļāni, Zilupe
Nozare:
  • Autoevakuators
Produkti:
Diennakts autoevakuācija Rēzeknē auto evakuācija Rēzeknē autoevakuācija auto evakuators auto evakuēšana Auto aizvilkšana auto aizvešana AUTO HELP iestigušu mašīnu izvilkšana automašīnu izvilkšana no grāvja auto palīdzība uz ceļa uz ielas uz šosejas auto tehniskā palīdzība uz ceļa auto transportēšana Baltijā auto transportēšana Eiropā auto transportēšana Latvijā autoevakuatora pakalpojumi autoevakuatora palīdzība autoevakuators autopalīdzība uz autostrādes automašīnu evakuators automobiļu transportēšana autotransportēšana auto transportēšana bojātu auto evakuācija diennakts auto evakuācija diennakts autoevakuācija diennakts auto SOS palīdzība SOS diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa evakuatora pakalpojumi vilkšana pilna un daļēja auto novietošana uz platformas tehniskā palīdzība ceļā transporta līdzekļu evakuācija evakuatora pakalpojumi bojātu automašīnu evakuācija avarējušu automašīnu evakuācija automašīnu pārvietošana automašīnu izvilkšana automašīnu ( auto ) novietošana uz platformas iestigušu automašīnu ( auto ) evakuācija SOS diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa SOS diennakts tehniskā palīdzība uz ielas SOS diennakts tehniskā palīdzība uz šosejas SOS diennakts tehniskā palīdzība uz autostrādes ( ceļā ) SOS diennakts tehniskā palīdzība izbraukumā kravas automašīnas autoevakuācija smagās kravas automašīnas evakuācija kravas auto evakuācija autotransportēšana ( auto transportēšana ) pilnā vai daļējā auto novietošana uz platformas automašīnu evakuācija transportēšana no / uz Lietuvu ( Lietuva ) Igauniju(Igaunija) Krieviju ( Krievija ) Eiropas savienību ( Eiropas savienība ) autoevakuators Rīgā autoevakuators Rīgas rajonā celtniecības tehnika un specializētais transports kravas automašīnas smagās automašīnas ( Truck ) speciālās un lauksaimniecības tehnikas transportēšana
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Ir reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Stroganov" SIA, autoevakuators Rēzeknē CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Stroganov" SIA, autoevakuators Rēzeknē CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
STROGANOV
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas nummurs:
42403029162
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 18.01.2012
Juridiskā adrese:
Rēzeknes nov., Vērēmu pag., Stučeva, "Strogonovi", LV-4604
Iegūt pilnu juridisko informāciju