"Raiser" - Autocentrs, auto rezerves daļu veikals, autoserviss 1

K. Ulmaņa gatve 3, Rīga, LV-1004
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se
  • Sv Slēgts
Apraksts:
Autocentrs "Raiser"veic vieglo automašīnu remontu (tai skaitā komerctransports ar kravnesību līdz 3.5T), auto rezerves daļu un automašīnu tirdzniecību.
"Raiser" autoservisa kolektīvs ir izveidojies daudzu gadu gaitā un sastāv tikai no sava darba profesionāļiem, kuriem ir liela pieredze autoremonta jomā.
Uzņēmumā strādā 45 augsti kvalificēti darbinieki, kuru rīcībā ir mūsdienīgas iekārtas, instrumenti un informācija, lai veiktu visu veidu automašīnu remontus. Kā arī piedāvājam rezerves daļu un aksesuāru vairum un mazumtirdzniecību.
Lielākā daļa no mūsu piedāvātās produkcijas tiek piegādāta tieši no oriģinālo detaļu ražotājām rūpnīcām. Droši varam apgalvot, ka mūsu devīze: "Viss labākais Jūsu auto" apstiprina piedāvāto detaļu kvalitāti.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Raiser" - Autocentrs, auto rezerves daļu veikals, autoserviss CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Raiser" - Autocentrs, auto rezerves daļu veikals, autoserviss CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
RAISER
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas nummurs:
40103072789
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 04.12.1992
Juridiskā adrese:
Rīga, Kārļa Ulmaņa gatve 3, LV-1004
Iegūt pilnu juridisko informāciju