"Viduskurzemes AAO" SIA 0

Vibsteri, Remtes pag., Brocēnu nov., LV-3871
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
SIA "Viduskurzemes AAO" veic atkritumu pārstrādi, no atkritumiem ražo cieto reģenerēto kurināmo, kuru izmanto cementa ražošanai.
Kopš 2016. gada VAAO apsaimnieko Latvijā vienīgo azbestu saturošo atkritumu poligonu "Dūmiņi", kurš atrodas Brocēnu novadā. Poligonā pieņem apglabāšanai visa veida azbestu saturošos atkritumus, kā arī cita veida atkritumus, atbilstoši izsniegtajai atļaujai.
Pirms atkritumu piegādes uz poligonu pārliecinieties ka atkritumu sastāvā nav otrreiz izmantojami materiāli, piemēram koksnes atkritumi, izlietots plastmasas un papīra iepakojums, kā arī izlietotais bīstamo atkritumu iepakojums (krāsu bundžas, aerosolu iepakojums, vai jebkurš cits iepakojums uz kura ir norāde par tā bīstamību).

Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Viduskurzemes AAO" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Viduskurzemes AAO" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
VIDUSKURZEMES AAO
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
58503015521
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 22.04.2009
Juridiskā adrese:
Brocēnu nov., Remtes pag., "Vibsteri", LV-3871
Iegūt pilnu juridisko informāciju