"Izopanel" SIA sendvičtipa paneļi 0

Gustava Zemgala gatve 78 - 6, Rīga, LV-1039
Rezervēt pakalpojumu
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
Ilgtermiņa klātbūtne tirgū, cieša sadarbība ar klientiem, personāla attīstība, vēlme vēl augstākā līmenī apmierināt klientu pieprasījumus atspoguļojas mūsu piedāvājumos, kurus nepārtraukti attīstām. Mēs ražojam sienu un jumtu sendvičtipa paneļus ar minerālvates, putu polistirola, poliuretāna un poliizocianurāta pildījumu. Lai panāktu atbilstību visaugstākajiem starptautiskajiem kvalitātes standartiem, mēs izmantojam inovatīvas tehnoloģijas. Kompānijas prioritāte ir efektīva pakalpojumu sniegšana balstoties uzticamās partnerattiecībās. Mēs ātri un efektīvi risinām mūsu klientu problēmas, pateicoties efektivitātei un pārredzamībai nestandarta pasūtījumu gadījumos. Sociālā atbildība ir neatņemama mūsu biznesa sastāvdaļa. Īpašu uzmanību mēs veltām vides aizsardzībai. Ražošanas procesa optimizācija, kā arī mūsu ražoto paneļu specifikācija palīdz samazināt atkritumu daudzumu un vides piesārņojumu, kā arī minimizē enerģijas patēriņu. Par augstiem standartiem šajā nozarē rūpējas ekspertu grupa. Katrs no mums ir savā veidā unikāls, bet visi kopā mēs veidojam spēcīgu komandu - kompāniju, kura vairāk nekā 20 gadus veiksmīgi virzās pretī jaunām iespējām. Mūs vada vēlme nemitīgi pārsteigt savus klientus.
Apkalpošanas teritorija:
Rīga, Latvija
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Izopanel" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Izopanel" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Izopanel
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas nummurs:
40103660624
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 17.04.2013
Juridiskā adrese:
Rīga, Gustava Zemgala gatve 78 - 6, LV-1039
Iegūt pilnu juridisko informāciju