"Alteh building" SIA 0

Ozolciema iela 14/1 - 64, Rīga, LV-1058
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
Uzņēmums “Alteh Building” būvniecības jomā veiksmīgi darbojas kopš 2011. gada. Pateicoties atbildīgai pieejai mūsu darbu veikšanā un tieksmei pēc nemainīgi veiksmīgiem rezultātiem, mēs jau vairākus gadus produktīvi sadarbojamies ar uzņēmumiem un privātpersonām.

Uzkrātā profesionālā pieredze nodrošina augstu kvalitāti un sniedz plašu pakalpojumu klāstu, sākot ar projektu vadību un būvuzraudzību, beidzot ar ēku tehnisko apsekošanu un energoauditu. Mēs vienmēr esam vērsti uz pozitīvu rezultātu un esam gatavi īstenot jebkuru mums uzticētu projektu.
Uzņēmuma dibinātājam un vadītājam – būvinženierim Edvīnam Klūgam – ir vairāk nekā 15 gadu pieredze būvniecības industrijā un padziļinātas zināšanas visās uzņēmuma darbības jomās – no būvniecības darbu uzraudzības līdz energoauditu izstrādei.
Viss iepriekšminētais mums veiksmīgi ļauj sasniegt nospraustos mērķus, izpildīt izvirzītos uzdevumus un pastāvīgi sniegt pasūtītājiem augstvērtīgus pakalpojumus.

UZŅĒMUMA MISIJA
Mūsu misija – atbildīgs un godīgs darbs pasūtītāja labā, fundamentāla pieeja projektu realizācijā pastāvīgi mainīgos apstākļos un drošu tehnisko risinājumu ieteikšana. Spēcīga nozares dalībnieka un uzticama sadarbības partnera reputācijas izkopšana.

MŪSU MĒRĶI UN UZDEVUMI
Uzņēmuma “Alteh Building” darbības mērķis – kompleksa pieeja klientu apkalpošanā. Mēs vienmēr tiecamies piedāvāt padziļinātu vēlmju un risināmo jautājumu izzināšanu un nodrošināt pilnīgu atdevi projekta realizācijā, taupīt pasūtītāja laiku, kā arī sniegt augstas kvalitātes konsultācijas ar būvniecību saistītos jautājumos.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Alteh building" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Alteh building" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Alteh building
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103490330
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 12.12.2011
Juridiskā adrese:
Rīga, Ozolciema iela 14 k-1 - 64, LV-1058
Iegūt pilnu juridisko informāciju