3TRAVEL ceļojumu aģentūra 0

Ģertrūdes iela 31, Rīga, LV-1011
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
Uzņēmums 3TRAVEL tika nodibināts 2015.gadā. Mūsu komanda sastāv no speciālistiem tūrisma jomā ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi. Mūsu pieredze un zināšanas tika uzkrātas tādās jomās kā klientu apkalpošanas kvalitāte un tūrisma bizness.
Tas viss sniedz mums iespēju piedāvāt mūsu klientiem labākos produktus un izcilu apkalpošanas kvalitāti, neizejot no mājām!

Mūsu misija.
Ceļošana šodien nemaz nav greznība! Ikvienam cilvēkam ir tiesības uz kvalitatīvu atpūtu par pieejamām cenām. Bet kā tikt skaidrībā ar milzīgu piedāvājumu skaitu tirgū un palikt apmierinātam?
3TRAVEL komanda apstrādā milzīgu tirgus piedāvājumu skaitu un izvēlās vislabākos piedāvājumus no visiem Latvijas operatoriem.

Mēs NEPIEDĀVĀJAM mūsu klientiem standarta tūres, ko ir daudz internetā un Latvijas tirgū. Mēs izvēlamies tikai labākos un KARSTĀKOS piedāvājumus, šādā veidā garantējot labāko cenas un kvalitātes attiecību!

Kā pasūtīt?
Katru dienu mūsu mājas lapā tiek atjaunots Pēdējā brīža piedāvājums par labākajām cenām

Lai veiktu tūres pasūtījumu, Jūs varat izvēlēties vēlamo tūres komplektu, balstoties uz nodaļas “Kā pasūtīt”, pēc tam nospiežot pogu “Pasūtīt” , aizpildīt pieteikuma formu un apstiprināt Jūsu pasūtījumu, vai arī piezvanot uz mūsu klientu apkalpošanas centru, izmantojot vienu no norādītajiem tālruņa numuriem, un mūsu izpalīdzīgie operatori palīdzēs Jums izvēlēties ceļojumu un veikt pasūtījumu.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
3TRAVEL ceļojumu aģentūra CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
3TRAVEL ceļojumu aģentūra CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Ceļojumzinis
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
50203046801
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 30.01.2017
Juridiskā adrese:
Rīga, Lokomotīves iela 80 - 116, LV-1057
Iegūt pilnu juridisko informāciju