"Bruvers Pluss" SIA, celtniecība, renovācija, rekonstrukcija 0

Jēkabpils iela 1a, Rīga, LV-1003
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
Mūsu kompānijā strādā profesionāli celtnieki un projektētāji, mēs sadarbojamies ar arhitektiem un dizaineriem. Tas mums dod lielisku iespēju projektēt, konstruēt un celt būves pēc saviem projektiem un pasūtītāja materiāliem.

Jūs nomoka domas, kā iekārtot savu ofisu vai dzīvokli? Jūs vēlaties uzcelt māju vai jaunu izklaides centru? Mēs Jums palīdzēsim! Mūsu firmā Jūs saņemsiet kvalificēto speciālistu padomu. Mūsu cenas neaizbaidīs nevienu, jo pie mums ir individuāla pieeja katram klientam. Mūsu speciālisti cenšas izpildīt savu darbu visīsākajos termiņos, tomēr viņi neaizmirst arī par darba kvalitāti - ātri, droši un efektīgi - tādi ir darba nosacījumi mūsu firmā.

Mēs izpildām privātpersonu pasūtījumus, taču starp mūsu klientiem ir arī lielas organizācijas kā STRABAG SE, VSIA "ZMNI", AS "NOVIK BANKA", "Maija" salonu tīkls, Zelta Boulinga Centrs, SIA Trigers, NCC Konstrukcija, SIA Velve, SIA Oniks BETA, SIA Protec un c. Mēs gaidām Jūs!
Strādājam visā Latvijā.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Bruvers Pluss" SIA, celtniecība, renovācija, rekonstrukcija CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Bruvers Pluss" SIA, celtniecība, renovācija, rekonstrukcija CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
BRUVERS PLUSS
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
54103062401
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 05.11.2010
Juridiskā adrese:
Rīga, Jēkabpils iela 1A, LV-1003
Iegūt pilnu juridisko informāciju