"Redmars" SIA 0

Ropažu iela 14/1 - 92, Rīga, LV-1039
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
Celtniecības, rekonstrukciju un aukstumkameru būvniecības firma SIA “REDMARS” jau 15 gadus rūpējas par klientu vajadzībām. Augsti vērtējama ir uzņēmuma pieredze metāla konstrukciju uzstādīšanā, metāla angāru un daudzslāņu paneļu būvju montāžā (autoservisi, autosaloni, automazgātuves, ražošanas cehi un noliktavas). Sekmīgi risinot dažādus sarežģītus projektus un īstenojot pasūtītāja idejas un vēlmes, esam veikuši rekonstrukcijas un remonta darbus valsts iestādēs, īres namos, rūpnieciskos objektos, cehos, kā arī nodrošinājuši jaunu ēku būvniecību no projekta līdz pat atslēgai. Tāpat uzņēmums nodarbojas ar aukstumiekārtu piegādi, uzstādīšanu un tehnisko apkopi, kā arī saldētavu (aukstumkameru) būvniecību.
Uzņēmuma darbinieki ir cilvēki ar daudzu gadu pieredzi celtniecībā, metāla konstrukciju montāžā. Objektu remontos un būvniecībā tiek izmantoti sertificēti materiāli, kuri atbilst Eiropas Savienības prasībām un noteikumiem.
SIA “REDMARS” – tās ir Jūsu idejas, īstenotas mūsu rokām.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Redmars" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Redmars" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
REDMARS
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003506546
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 18.08.2000
Juridiskā adrese:
Rīga, Gustava Zemgala gatve 85, LV-1039
Iegūt pilnu juridisko informāciju