"UPTK" firma, SIA 0

Ezermalas iela 3a, Liepāja, LV-3401
Apraksts:
Firmas darbības sfēra ir ģenerāluzņēmējdarbība, kura veic pilnu celtniecības un montāžas darbu kompleksu - kapitālais remonts un rekonstrukcija, dzelzsbetona un metāla konstrukciju montāža, betonēšanas darbi, iekšējā apdare, jumtu remonts un izbūve, elektroapgādes sistēmu un sakaru izveide, pieguļošo teritoriju labiekārtošana, māju un ēku celtniecība no pamatiem līdz atslēgai. Firma veic arī siltumavotu rekonstrukcijas un energoefektivitātes paaugstināšanas darbus, kas pēdējo 5 gadu laikā kļuvuši par mūsdienu aktualitāti.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"UPTK" firma, SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"UPTK" firma, SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
UPTK
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
42103006052
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 09.11.1992
Juridiskā adrese:
Liepāja, Ezermalas iela 3A, LV-3401
Iegūt pilnu juridisko informāciju