Dārta Tērauds - dziedniece, vārdotāja, lektore 0

Madonas iela 21 - 46, Rīga, LV-1084
Apraksts:
Dziedniecība, vārdošana, lekcijas.

PAR MANI
Katram ir savs stāsts, liktenis, ko Augstākie spēki dod. Mans stāsts ir smagas dzīves mācību pilns. Es par raganu nekļuvu, bet piedzimu. Lepnības dēļ par spējām sāku rotaļāties ar tumsu, tas mani aizveda līdz smagām atkarībām, kas.. noveda mani ļoti tuvu līdz nāvei.. bet Augstākie spēki uzklausīja manas lūgšanas un apžēlojās, deva iespēju izdzīvot un dzīvot ar norunu, ka es kalpoju viņiem! To arī daru, jo mīlu dzīvot, mīlu palīdzēt cilvēkiem konsultējot un darinot gaišas lietas, kas spēj jums palīdzēt! Katru dienu pazemībā noliecu galvu Augstāko spēku priekšā un pasakos par savu dzīvību, pasakos par pieredzi, jo no kritieniem, dzīves sitieniem, esmu mācījusies un nonākusi te, kur šobrīd esmu!
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
Dārta Tērauds - dziedniece, vārdotāja, lektore CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
Dārta Tērauds - dziedniece, vārdotāja, lektore CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Dārta Tērauds
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
42103104207
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 08.01.2020
Juridiskā adrese:
Rīga, Artilērijas iela 40 k-2, LV-1009
Iegūt pilnu juridisko informāciju