"Latvijas Energoceltnieks" SIA 0

LUBĀNAS IELA 43, Rīga, LV-1073
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
SIA "Latvijas Energoceltnieks" sniedz profesionālus un kvalitatīvus pakalpojumus, nodrošina augstas kvalitātes servisu un strādā, balstoties uz stingriem profesionalitātes kritērijiem.
SIA "Latvijas Energoceltnieks" ir uzņēmums ar 20 gadu pieredzi enerģētikas, sakaru un būvniecības jomā gan Latvijā, gan ārvalstīs – Horvātijā, Maltā, Slovēnijā, Krievijā, Kazahstānā, Vācijā un citviet. Sākotnējā uzņēmuma darbība un pieredze saistāma tieši ar ārvalstīm, izpildot augstu prasību un kritēriju projektus Vācijā. Šobrīd SIA "Latvijas Energoceltnieks" ir viena no vadošajām būvkompānijām Baltijā, kas nostiprinājusi tirgus pozīcijas celtniecības, enerģētikas, sakaru sistēmu, radaru montāžas un infrastruktūras izbūves jomās.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Latvijas Energoceltnieks" SIA, tehniskā nodrošinājuma departaments CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Latvijas Energoceltnieks" SIA, tehniskā nodrošinājuma departaments CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
LATVIJAS ENERGOCELTNIEKS
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103050565
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 12.05.1992
Juridiskā adrese:
Rīga, Lubānas iela 43, LV-1073
Iegūt pilnu juridisko informāciju