AS “ERST Finance” 0

Krišjāņa Barona iela 32, Rīga, LV-1011
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
ERST Finance piedāvā mūsdienīgus finanšu pakalpojumus darījumu finansēšanai un apgrozāmo līdzekļu piesaistei, īpašu uzmanību pievēršot ražošanas un tirdzniecības uzņēmumiem. Brīvi pieejamais finansējums ļauj mūsu klientiem daudz operatīvāk reaģēt uz tirgus iespējām un saņemt izdevīgākus nosacījumus no to sadarbības partneriem.
Mēs nesolām Jums naudu stundas laikā, kā arī negarantējam, ka varēsim to piešķirt ikvienam, tomēr Jūs variet būt droši, ka kredītrisku izvērtējumu veiksim 2-3 dienu laikā un mūsu piedāvātā aizdevuma likme būs viena no zemākajām ne-banku aizdevēju vidū.
Esam Latvijas izcelsmes uzņēmums ar pārstāvniecībām Baltijas valstīs un Polijā. Kopš 2016. gada esam piešķīruši vairāk kā 17 miljonu finansējuma visdažādāko nozaru klientiem, realizējot arī projektus vairāku miljonu apmērā.
Apkalpošanas teritorija:
Rīga, Latvija, Ventspils, Centrs
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
AS “ERST Finance” CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
AS “ERST Finance” CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
ERST Finance
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Akciju sabiedrība
Reģistrācijas numurs:
41203048956
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 02.08.2013
Juridiskā adrese:
Ventspils, Kuldīgas iela 51, LV-3601
Iegūt pilnu juridisko informāciju