"Ātri naudas pārvedumi" SIA "KB Tech" 0

A. Čaka iela 37, Rīga, LV-1011
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se
  • Sv Slēgts
Apraksts:
Western Union naudas pārvedumi - tā ir iespēja tikai dažu minūšu laikā saņemt finansiālu atbalstu no saviem tuvajiem vai arī sniegt to viņiem!

Western Union pakalpojumi ir pieejami gandrīz visā pasaulē, tāpēc naudas saņemšana un nosūtīšana ir ātra, ērta un uzticama. Neatkarīgi no kuras valsts tiek sūtīta nauda, saņēmējam tā ir pieejama jau dažu minūšu laikā pēc naudas pārveduma nosūtīšanas!

Lielākā daļa Western Union pārstāvju Western Union pakalpojumus piedāvā valsts nacionālajā valūtā un ASV dolāros. Tāpēc arī pie mums - A. Čaka ielā 37, Rīgā - Western Union naudas pārvedumus nosūtīt vai saņemt varēsiet gan eiro, gan ASV dolāros!

Western Union naudas pārvedumi ir neaizstājami, ja nepieciešams sniegt finansiālu atbalstu Jums tuviem cilvēkiem, ārkārtas gadījumos, kad Jūs vai kāds Jums tuvs cilvēks palicis bez naudas līdzekļiem ārvalstīs (nav iespējams veikt norēķinus ar maksājumu karti, nozaudēts vai nozagts naudas maks, neplānoti pirkumi vai citi neparedzēti izdevumi u.tml.), kā arī, ja vēlaties iepriecināt kādu, kurš Jums ir patiesi dārgs.

Kā saņemt Western Union naudas pārvedumu?
Lai saņemtu Western Union naudas pārvedumu, Jums tikai jāuzrāda mūsu darbiniekam personu apliecinošs dokuments un jānosauc naudas pārveduma izmaksai nepieciešamā informācija - naudas pārveduma kontrolnumurs, gaidāmā summa un valūta, sūtītāja vārds un uzvārds, valsts, no kuras nauda nosūtīta un atbilde uz kontroles jautājumu, ja sūtītājs, nosūtot naudas pārvedumu, tādu būs norādījis.

Sūtīto naudas summu pie mums varat saņemt eiro vai ASV dolāros un tā būs pieejama jau dažu minūšu laikā, tiklīdz darbinieks būs apstiprinājis naudas pārveduma izmaksu. Western Union naudas pārvedums Jums tiks izmaksāts bezmaksas.

Kā nosūtīt Western Union naudas pārvedumu?
Lai nosūtītu Western Union naudas pārvedumu, Jums tikai jāuzrāda mūsu darbiniekam personu apliecinošs dokuments un jānosauc naudas pārveduma nosūtīšanai nepieciešamā informācija - valsts, uz kuru vēlaties nosūtīt naudu, nosūtāmā summa un valūta, Jūsu adrese un tālrunis, saņēmēja vārds un uzvārds, kā arī jāiemaksā naudas pārveduma summa un pakalpojumu maksa saskaņā ar cenrādi. Iemaksāt nepieciešamo naudas summu varat gan eiro, gan ASV dolāros.

Pēc naudas pārveduma nosūtīšanas darbinieks izsniegs Jums darījumu apliecinošu kvīti ar informāciju par veikto naudas pārvedumu. Jums būs jāsazinās ar naudas saņēmēju un jāpaziņo naudas saņemšanai nepieciešamā informācija. Neatklājiet pārveduma kontrolnumuru un citu naudas saņemšanai nepieciešamo informāciju personai, ar kuru personīgi neesat pazīstams! Naudas pārveduma nosūtīšanu apliecinošos dokumentus saglabājiet līdz brīdim, kad esat pārliecinājies, ka nauda izmaksāta saņēmējam.
Pamatdati
Nosaukums:
KB Tech
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003894236
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 31.01.2007
Juridiskā adrese:
Rīga, Lāčplēša iela 48/50 - 2A, LV-1011
Iegūt pilnu juridisko informāciju