"Fitek" AS 0

Dēļu iela 4, Rīga, LV-1004
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
Fitek piedāvā uzņēmumiem inovatīvus finanšu procesus kā ārpakalpojumu, tādejādi uzlabojot finanšu un grāmatvedības procesu efektivitāti. To ietvaros tiek piedāvāti risinājumi dokumentu izsūtīšanai un saņemšanai.

Dokumentu izsūtīšana:
rēķinu, kontu izrakstu, informatīvu un cita veida dokumentu melnbalta vai krāsainā druka;
dokumentu pakošana uz sūtījumu piegādes organizēšana;
reklāmas sūtījumi.

Piegādātāju rēķinu digitalizēšana:
saņemto piegādātāju rēķinu skenēšana, automātisko datu atpazīšana un pārbaude. Izveidoto rēķinu attēlu un datu pārsūtīšana uz uzņēmuma grāmatvedības sistēmu.

Rēķinu elektroniska aprite:
piegādātāju rēķinu aprites un apstiprināšanas sistēma - FitekIN, kas tiek izmantota uzņēmuma piegādātāju rēķinu apstrādei elektroniskā vidē – pārbaudei, apstiprināšanai, grāmatošanai, arhivēšanai un nosūtīšanai uz uzņēmuma grāmatvedības sistēmu.

E-pakalpojumi:
e-rēķini, automātiskie maksājumi, Žiro maksājumi, B2B risinājumi, elektroniskais dokumentu arhīvs.
Dokumentu saņemšana:
Piegādātāju rēķinu digitalizācija, līgumu vai jebkuru citu papīra dokumentu digitalizēšana, datu atpazīšana un pārbaude, fiziskais dokumentu arhīvs.

Dokumentu digitalizācija:
dažādu dokumentu skenēšanu, digitalizāciju, elektronisko un fizisko arhivēšanu. Fitek risinājumi nodrošina milzīgo papīra arhīvu digitālo konvertēšanu, drukāta teksta un rokraksta atpazīšanu izmantojot optisko simbolu atpazīšanas (OCR – Optical Character Recognition) programmatūru, aptaujas anketu rezultātu apkopošanu elektroniskā formā, kā arī elektronisko dokumentu glabāšanu, organizējot tiem kontrolētu piekļuvi.

Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Fitek" AS CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Fitek" AS CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Fitek
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Akciju sabiedrība
Reģistrācijas numurs:
40003380477
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 18.02.1998
Juridiskā adrese:
Rīga, Dēļu iela 4, LV-1004
Iegūt pilnu juridisko informāciju