"SALONS MARIETA" SIA salons matiem 0

Marijas iela 16, Rīga, LV-1011
Rezervēt pakalpojumu
Apraksts:
Vai Jūs meklējiet skaistuma salonu Rīgā, kuram varētu uzticēties? Kā arī Jums ir svarīgi, lai Jūsu frizūra, matu krāsošana un manikīrs vienmēr būtu izcilā stāvoklī, tāpēc izvēlēsieties sev labāko skaistuma kopšanas salonu Rīgā?
Tad laipni gaidīti salonā Marieta!

«Mode ir mainīga, bet stils ir mūžīgs!» - tā skan mūsu salona Marieta galvenā ideja. Skaistumkošanas salons Marieta - tā vispirms ir profesionāļu komanda, kuru virza individuālas un radošas pieejas principi salikumā ar ekspress-apkalpošanu.

Pie mums Jūs variet apvienot ne tikai friziera, bet arī kosmetologa, masāžista, manikīra un pedikīra pakalpojumus, tādējādi ekonomējot savu dārgo laiku.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"SALONS MARIETA" SIA salons matiem CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"SALONS MARIETA" SIA salons matiem CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
SALONS MARIETA
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas nummurs:
50103804211
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 03.07.2014
Juridiskā adrese:
Rīga, Salaspils iela 12 k-4 - 74, LV-1057
Iegūt pilnu juridisko informāciju