"Elme Messer L" SIA Gāzes tirdzniecības vieta 0

Katlakalna iela 9a, Rīga, LV-1073
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se
  • Sv Slēgts
Apraksts:
ELME MESSER GAAS galvenokārt ražo un pārdod rūpniecisku (argons (Ar), acetilēns (C2H2),propāns (C3H8), skābeklis (O2), slāpeklis (N2), ogļskābā gāze (CO2), hēlijs (He),
ūdeņradis (H2), lāzera gāzes), medicīniskās (medicīniskais skābeklis, slāpekļa oksiduls (N2O - smiekļu gāzes)), pārtikas (Gourmet) un speciālās gāzes, ka arī visas iespējamās iekārtas, kas ir saistītas ar gāzes pielietošanu. Pirmo gaisa sadalīšanas rūpnīcu Baltijā (Liepāja) uzcēla un palaida 1999. gadā tieši mūsu kompānija!
Neskatoties uz nozari, kurā Jūs strādājat, lai tā būtu mašīnbūves, pārtikas, ķīmijas, naftas-ķīmijas, metalurģijas, farmaceitiskā vai cita rūpniecība, mums ir gāzes un gāzes maisījumi, kas ir uztaisīti Jūsu vajadzībām.
Apkalpošanas teritorija:
Mārupe, Salaspils, Liepāja, Cēsis, Jēkabpils, Daugavpils, Rēzekne, Alūksne, Gulbene, Kuldīga, Limbaži, Madona, Talsi, Tukums, Līvāni, Jūrmala, Aizpute
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Elme Messer L" SIA Gāzes tirdzniecības vieta CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Elme Messer L" SIA Gāzes tirdzniecības vieta CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
ELME MESSER L
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003284675
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 26.02.1996
Juridiskā adrese:
Rīga, Katlakalna iela 9A, LV-1073
Iegūt pilnu juridisko informāciju