"Neputns" SIA 0

Tērbatas iela 49/51 - 8, Rīga, LV-1011
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
“Neputns” ir viena no pieredzes un tradīciju bagātākajām Latvijas izdevniecībām attēlu izdevumu jomā. Izdevniecība dibināta 1997. gadā kā bezpeļņas organizācija, lai īstenotu savu pirmo ieceri – vizuālo mākslu žurnālu “Studija”
Izdevniecības izvēle ir nopietni un reizē atraktīvi izdevumi, kas veidoti kā ieguldījums Latvijas kultūras mantojuma fondā. Tās ir mākslas grāmatas, amplitūdā no katalogiem līdz albumiem un zinātniskiem pētījumiem par mākslu, arhitektūru, kino, mūziku. Nozīmīga vieta ir dzejas izdevumiem un dažādu autoru kultūrvēsturiskām esejām, memuāru literatūrai. Izdevniecība veido arī vairākas izglītojošas sērijas. “Materiāli Latvijas mākslas vēsturei”, “Studijas bibliotēka”, “Latvijas mākslas klasika”. Lielākā daļa izdevumu tiek tulkoti angļu valodā.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Neputns" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Neputns" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Neputns
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003364171
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 24.10.1997
Juridiskā adrese:
Rīga, Tērbatas iela 49/51 - 8, LV-1011
Iegūt pilnu juridisko informāciju