"Debets" SIA, grāmatvedības pakalpojumi, grāmatvedības konsultācijas 0

Brīvības gatve 223, Rīga, LV-1039
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Grāmatvedības konsultācijas, pakalpojumi. Nodokļu konsultācijas.
Mūsu uzņēmums ir dibināts 2006.gada decembrī un specializējas grāmatvedības pakalpojumu sniegšanā, nodokļu konsultācijās. Uzņēmumu ir dibinājusi Anita Blumberga, kurai ir ilggadīga darba pieredze grāmatvedībā kā galvenajai grāmatvedei, finanšu menedžerei, auditorei, nodokļu konsultantei.

„Debets” SIA draudzīgais kolektīvs savu darbu organizē maksimāli efektīvi, garantējot Jūsu uzņēmuma grāmatvedības uzskaites pareizību, precizitāti, atbilstību mainīgajiem likumiem, profesionālo pakalpojumu sniegšanu laikā kā arī komercnoslēpumu saglabāšanu.

Mēs uzņemamies visu ar grāmatvedību saistīto jautājumu risināšanu, lai jums būtu vairāk laika domāt par citām lietām.

Mūsu interesēs ir Jūsu uzņēmuma izaugsme.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Debets" SIA, grāmatvedības pakalpojumi, grāmatvedības konsultācijas CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Debets" SIA, grāmatvedības pakalpojumi, grāmatvedības konsultācijas CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Debets
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003882523
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 15.12.2006
Juridiskā adrese:
Rīga, Brīvības gatve 223, LV-1039
Iegūt pilnu juridisko informāciju