“Quantum satis” - grāmatvedības pakalpojumi 2

Braslas iela 29 - 5, Rīga, LV-1084
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Sniedzam grāmatvedības pakalpojumus uzņēmumiem un privātpersonām, piedāvājot gan pilnu grāmatvedības apkalpošanu, gan sniedzot atsevišķus pakalpojumus. Piedāvājam arī konsultācijas nodokļu un grāmatvedības jautājumos, juridiskos pakalpojumus konsultācijas un uzņēmumu reģistrāciju. Mūsu uzņēmumā strādā augsti kvalificēti un sertificēti speciālisti ar ilggadēju pieredzi, kas profesionāli pārzina normatīvo aktu prasības finanšu, grāmatvedības un tiesību jomās.
Mūsu komandas uzdevums ir nodrošināt mūsu klientiem profesionālu, efektīvu un korektu grāmatvedības kārtošanu un vešanu, juridisko jautājumu atrisināšanu, kas atbilst mūsu klientu izvirzītajām prasībām, saskaņā ar Latvijas likumdošanu.
Izmantojot grāmatvedības ārpakalpojumus, Jums nav jāiekārto grāmatveža darba vieta, jāiegādājas licencēta grāmatvedības programma, pakalpojums vienmēr ir pieejams, pakalpojumu ikmēneša maksa ir daudz zemāka nekā grāmatveža alga.
Mums ir atbilstoša pieredze, zināšanas un motivācija, lai mūsu klientiem nodrošinātu vissvarīgāko: kvalitāti, operativitāti, precizitāti, konfidencialitāti.
Katrs mūsu klients ir īpašs, tādēļ mēs atradīsim piemērotāko situācijas risinājumu tieši Jums!
Apkalpošanas teritorija:
Rīga, Cēsis, Bauska, Jelgava, Saldus, Talsi, Tukums, Jūrmala, Sigulda
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
“Quantum satis” - grāmatvedības pakalpojumi CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
“Quantum satis” - grāmatvedības pakalpojumi CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Quantum satis
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103355599
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 13.12.2010
Juridiskā adrese:
Rīga, Braslas iela 29 - 5, LV-1084
Iegūt pilnu juridisko informāciju