"Lielzeltiņi" SIA graudu iepirkšana, kompleksās putnu barības ražošana 0

“Jāņuzāles”, Janeikas, Ceraukstes pag., Bauskas nov., LV-3901
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
SIA „Lielzeltiņi” kombinētās lopbarības rūpnīca ražo un pārdod augstas kvalitātes granulētu kombinēto lopbarību.
Ik gadu izlietojot pašu vajadzībām līdz 40 000 tonas kviešu un lielākā daļa tiek iepirkta tieši no vietējiem zemniekiem. Kvieši tiek iepirkti visu gadu un priekšroka tiek dota Latvijā audzētiem graudiem.
Mūsu izveidotā ražošanas tehnoloģija, pieredze un kvalitatīvās izejvielas dod iespēju piedāvāt visiem nozares standartiem atbilstošu produktu ar bagātīgu sastāvu – kviešiem, kukurūzu, sojas spraukumiem un augu eļļu.
Lopbarības sastāvs pastāvīgi tiek pilnveidots, ņemot vērā jaunākos sasniegumus un zinātniskos pētījumus putnu pārtikas fizioloģijas un bioķīmijas jomā. Mūsu pamatprincips ir izmantot kvalitatīvas, ekoloģiski tīras izejvielas un ražot produktu bez sintētiskajiem stimulatoriem, jebkādiem medicīnas preparātiem vai ģenētiski modificētiem organismiem.
Kopš 2013.gada nogales SIA «Lielzeltiņi» pieder Lietuvas holdinga kompānijai «Linas Agro Group», kas apvieno 35 uzņēmumus Lietuvā, Latvijā, Igaunijā un Dānijā. Holdinga uzņēmumos strādā vairāk nekā 2200 profesionāļu, kuri nodarbojas ar lauksaimniecības produkcijas starptautisko tirdzniecību, agro apgādi, lauksaimniecības produkcijas ražošanu un pārstrādi, kā arī ar pārtikas ražošanu.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Lielzeltiņi" SIA graudu iepirkšana, kompleksās putnu barības ražošana CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Lielzeltiņi" SIA graudu iepirkšana, kompleksās putnu barības ražošana CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
LIELZELTIŅI
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003205232
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 07.07.1994
Juridiskā adrese:
Bauskas nov., Ceraukstes pag., Janeikas, "Mazzeltiņi", LV-3901
Iegūt pilnu juridisko informāciju