"Lukoss" - iekraušanas un izkraušanas tehnikas tirdzniecība un noma 0

Tvaika iela 68B, Rīga, LV-1034
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
SIA LUKOSS nodarbojas ar iekraušanas un izkraušanas tehnikas tirdzniecību, nomu, remontu, tehnikas apkalpošanu un to rezerves daļu tirdzniecību. Piedāvājam arī noliktavu tehniku.
Mēs pārstāvam GOODSENSE tehnikas izgatavotāju, kas ir viens no vadošajiem tehnikas ražotājiem Ķīnā.
Papildus iekraušanas un izkraušanas tehnikas tirdzniecībai uzņēmums sniedz Stividora pakalpojumus, kravu pārvadājumus ar smagajām mašīnām un kārto muitas formalitātes!
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Lukoss" - iekraušanas un izkraušanas tehnikas tirdzniecība un noma CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Lukoss" - iekraušanas un izkraušanas tehnikas tirdzniecība un noma CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
LUKOSS
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003474927
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 03.01.2000
Juridiskā adrese:
Ikšķiles nov., Ikšķile, Ausekļa iela 19, LV-5052
Iegūt pilnu juridisko informāciju