"Tessi" SIA viss dāvanu iesaiņošanai 0

Mūrnieku iela 7, Rīga, LV-1009
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
SIA "Tessi" ir dinamiski attīstoša vairum un mazumtirdzniecības kompānija, kura strādā jau kopš 1996 gada. Mēs esam attīstījušies no mazā līdz lielam uzņēmumam, kurš apkalpo tūkstošiem klientu visā valstī.

Izaicinājumi un grūtības ar kuriem mēs saskārāmies, mācīja mūs strādāt ātri, efektīvi un ļāva izveidot profesionāļu komandu. Daudzi lielie uzņēmumi - mūsu pirmie klienti, kuri novērtē kvalitāti un uzticamību, joprojām ir mūsu pastāvīgie klienti.

Mūsu galvenais mērķis ir klientu apmierinātība ar cenām, kvalitāti, preču sortimentu un apkalpošanu. Mums ir ļoti svarīgi lai klientam ir vēlme vienmēr atgriezties pie mums.SIA "Tessi" labi orientējās dāvanu iesaiņošanas materiālu un floristikas mazumtirdzniecības specifikā Latvijas tirgū. Tāpēc mēs piedāvājam populārākās preces par konkurētspējīgām cenām. Milzīga darba pieredze ļauj mums piedāvāt plašu sortimentu un piedāvāt gan klasiskā veida iesaiņošanas materiālus aksesuārus un floristiku, gan jaunus, mūsdienīgus un oriģinālus materiālus.
Mēs labi pārzinām iesaiņošanas materiālu mūsdienīgus virzienus pasaulē, un cenšamies tos piedāvāt mūsu klientiem.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Tessi" SIA viss dāvanu iesaiņošanai CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Tessi" SIA viss dāvanu iesaiņošanai CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
TESSI
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003314645
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 28.10.1996
Juridiskā adrese:
Rīga, Ikšķiles iela 2 - 103, LV-1063
Iegūt pilnu juridisko informāciju