“SQUALIO" programmatūras licencēšana, mākoņpakalpojumi un programmatūras pārvaldības pakalpojumi 0

K. Valdemāra iela 21 - 19, Rīga, LV-1010
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
SQUALIO (iepriekš DPA) ir starptautiskas informācijas tehnoloģiju (IT) grupas uzņēmums, kas ir vadošais Microsoft Corporation partneris programmatūras licencēšanas un mākoņpakalpojumu, kā arī programmatūras pārvaldības pakalpojumu jomā.
Uzņēmums ir dibināts 1997. gadā Latvijā, vēlāk strauji attīstoties Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas, Gruzijas, Baltkrievijas un Kazahstānas tirgū, strauji turpinot paplašināties Rietumeiropas virzienā.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
“SQUALIO" programmatūras licencēšana, mākoņpakalpojumi un programmatūras pārvaldības pakalpojumi CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
“SQUALIO" programmatūras licencēšana, mākoņpakalpojumi un programmatūras pārvaldības pakalpojumi CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
DPA
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003351675
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 23.07.1997
Juridiskā adrese:
Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 21 - 19, LV-1010
Iegūt pilnu juridisko informāciju