Mnogoknig veikals "Kors N" SIA 0

A. Deglava iela 69d, Rīga, LV-1082
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
Kompānija “KORS N” tika dibināta 2000.gadā un specializējās grāmatu piegādē Krievijas uz Latviju un to vairumtirdzniecībā. Uz doto brīdi kompānijai pieder 10 grāmatu un kancelejas preču veikali Rīgā un vairumtirdzniecības noliktava. “KORS N” veikalu grāmatu plauktās var atrast lielāko Krievijas izdevniecību grāmatas, ir plaša literatūras pamatveidu izvēle: bērnu literatūra, zinātnes literatūra, daiļliteratūra, dokumentālā literatūra. Mūsu kolektīvs – tie ir 70 pieredzējušie speciālisti, kuri vienmēr dos jums padomu un palīdzēs. Plašākai informācijai lūdzam griezties sadaļā “Mūsu veikali”.

Internetveikals MNOGOKNIG.LV

Mūsu klientu ērtībai esam izveidojuši grāmatas internetveikalu. Ņemot vērā to, ka grāmatas no Krievijas tiek piegādātas katru nedēļu, mēs varēsim izpildīt jūsu pasūtījumu īsos termiņos, un cena jūs patīkami pārsteigs. Vai jūs neatradāt jums vajadzīgo grāmatu mūsu katalogos? Neuztraucieties, tā nav problēma, ja jūs zināt grāmatas autoru un nosaukumu, atstājiet pieprasījumu (links) mūsu mājaslapā, un ar jums operatīvi sazināsies mūsu menedžeris un nosauks jums cenu un piegādes termiņus. Kā arī, ja jūs atradāt vajadzīgo jums grāmatu citā internetveikala mājaslapā, vienkārši nokopējiet linku un atsūtiet mums, visu pārējo mēs izdarīsim jūsu vietā. Bet galvenais – mums ir svarīgi būt vajadzīgiem un lietderīgiem priekš jums. Tāpēc kompānijas vīzija – efektīva mājaslapa + efektīva loģistika + kontakts ar klientu (lasītāju) + labākā cena.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Kors N" SIA veikals CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Kors N" SIA veikals CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
KORS N
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003510611
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 21.09.2000
Juridiskā adrese:
Rīga, Maskavas iela 377 - 78, LV-1063
Iegūt pilnu juridisko informāciju