Mākslas "Galerija Laipa" 0

Stacijas iela 37, Valmiera, LV-4201
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se
  • Sv Slēgts
Apraksts:
Vidzemes mākslas Meka. Tramplīns un rupors jaunajiem māksliniekiem. Laipa uz kuras satikties, baudīt un iedvesmoties!

Galerija Laipa Valmierā darbojas kopš 1993. gada. Tās mērķis ir sekmēt dažādas mākslas izpausmes Vidzemes reģionā un veicināt profesionālās mākslas pieejamību vietējiem iedzīvotājiem.

Latviskajam vārdam Laipa ir visumā plaša semantiska nozīme, kas apliecina noteiktu jēdzieniskumu gan priekšmetiskā aspektā, gan arī garīgajā un mentālajā izteiksmē. Laipa ir gan tā vieta, kur atsēsties rēnā novakarē, kā arī kā tilts uz jaunām atklāsmēm neizmērojamos izziņas procesos sevis bagātināšanai.

Savukārt, mākslas “Galerija Laipa” ir vieta, kur droši patverties no ikdienas rutīnas uzliktajiem rāmjiem un rast iespēju pilnveidot savu erudīciju visplašākajās kultūras jomās – mākslas tapšanas procesu izzināšanā, kultūrvēsturē, mūzikā un daudzos citos cilvēka radošās domas fenomenos.

Ir vērtības un lietas, kas neprasa nedz īpašus ieguldījumus, nedz lielu laika patēriņu, bet neatgriezeniski kāpina mūsu inteliģences un erudīcijas bagāžu, sniedzot nenovērtējamu alternatīvu ikdienišķajai vienmuļībai, paplašinot garīguma apvāršņus un nenosakot to robežas.

Galerija pilda vidutāja lomu starp māksliniekiem un sabiedrību, regulāri organizējot izstādes, iniciējot un īstenojot dažādas mākslas aktivitātes un iesaistoties vietējās un citvalstu kultūras norisēs. Galerija ne tikai nodrošina profesionālās mākslas pieejamību pilsētā un reģionā, bet darbojas arī kā projektu organizācija, kura veido, uztur un attīsta vietējiem un starptautiskiem kultūras procesiem labvēlīgu vidi.

Lielākie projekti / tradīcijas ir Valmieras mākslas mēnesis, Valmieras mākslas plenērs, Vidzeme Fashion show, Kārlienas pagalma svētki, dalība Muzeju naktī un Baltajā naktī. Regulāri organizējam mākslas nodarbība - gleznošanu un akvareļglezniecību kopā ar mākslinieci Patriciju Brekti, Modes ilustrāciju kursus ar pasniedzēju Baibu Ladigu Kobayashi, Modernās kaligrāfijas nodarbības kopā ar pasniedzēju Kaivu Narbuti.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
Mākslas "Galerija Laipa" CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
Mākslas "Galerija Laipa" CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
VIDZEMES MĀKSLAS TELPA
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
44103089974
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 20.12.2013
Juridiskā adrese:
Valmiera, Stacijas iela 37, LV-4201
Iegūt pilnu juridisko informāciju