"RTU - BT1" SIA Starptautiskais izstāžu centrs 0

Ķīpsalas iela 8, Rīga, LV-1048
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se
  • Sv
Apraksts:
Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsalā ir plašākais specializētais izstāžu centrs Baltijas valstīs. Izstāžu centrs ir piemērots apjomīgu un tehniski sarežģītu pasākumu rīkošanai, tas ir viegli transformējams, nodrošina nepieciešamo zāļu skaitu un izvietojumu un ir aprīkots ar mobilajām tribīnēm.

Mūsu uzņēmums lepojas ar zinošu un pieredzējušu komandu, kas jau vairāk nekā 10 gadus nodrošina pasākumu tehnisko atbalstu. Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā ir divas stacionāras izstāžu halles (9 200 m2 un 5 700 m2) un divas stacionāras konferenču zāles 220 un 500 personām, kā arī autostāvvieta 720 automašīnām. Visas Starptautiskā izstāžu centra Ķīpsalā telpas ir pieejamas cilvēkiem ar ierobežotām kustību iespējām, otrā stāva telpās var nokļūt ar liftu.

Izstāžu centrs ir izvietots tieši blakus Rīgas vēsturiskajai vecpilsētai un darījumu centram, tuvu atrodas sabiedriskā transporta pieturvietas, viesnīcas un restorāni, lidosta, osta, autoosta un dzelzceļa centrālā stacija ir sasniedzami 10-20 minūšu brauciena attālumā.

Starptautiskajā izstāžu centrā notiek izstādes, konferences, kongresi, gadatirgi, mūzikli, koncerti un citi masu pasākumi. 2010. gadā šeit notika NATO Parlamentārās asamblejas pavasara sesija un 2015. gadā Eiropas prezidentūras ietvaros notika COSAC un KADAP pasākumi.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"RTU - BT1" SIA Starptautiskais izstāžu centrs CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"RTU - BT1" SIA Starptautiskais izstāžu centrs CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
RTU-BT1
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003325653
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 23.01.1997
Juridiskā adrese:
Rīga, Ķīpsalas iela 8, LV-1048
Iegūt pilnu juridisko informāciju