"Borga", SIA "PKRB" jumtu segumi, projektēšana 0

Pakalniņu iela 4, Mārupes pag., Mārupes nov., LV-2167
Rezervēt pakalpojumu
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
BORGA ir Zviedrijas privātā kompānija ar jau vairāk kā 40 gadu pieredzi plānā tērauda profilēto lokšņu ražošanā un tirdzniecībā. Firma piedāvā klientiem jumtu seguma un sienu pārklājuma profilētās loksnes, komplektējošos elementus, lietus ūdens noteku sistēmu un citus ar tērauda apšuvumu saistītus materiālus.
BORGA ir labi pazīstama firmas zīme Zviedrijā, Dānijā, Norvēģijā, kā arī tuvāk kaimiņos - Slovākijā, Polijā, Čehijā, Rumānijā un arī Lietuvā.
BORGA piedāvāto materiālu kvalitāte atbilst Eiropas standartiem. BORGA izgatavotajiem izstrādājumiem tiek piešķirta līdz pat 50 gadu rakstiska garantija.
Tāpat Borga piedāvā tādu produktu kā metāla konstrukcijas angārus, kas ir ilgmūžīgi ekspluatācijā un tiek izgatavoti un samontēti salīdzinoši īsā laika periodā. Ēku priekšrocība ir to plašās pielāgošanas iespējas klienta vēlmēm, izmantojot standartizētas konstrukcijas elementus, kas ļauj ietaupīt ēkas izmaksas un sekmē ātru tā izgatavošanu un montāžu. Borga piedāvā izstrādāt ēkas pamatu projektu, tās būvkonstrukcijas daļu, metāla konstrukciju un apdares materiālu izmaksas atbilstoši pasūtītāja vēlmēm.
"BORGA" Latvijas tirgū ir pārstāvēta no 2002. gada nogales. Firmas birojs atrodas Pakalniņu ielā 4, Tīrainē, Mārupes novadā.
Ja pazvanīsiet vai atrakstīsiet mums - mēs sniegsim jums profesionālu konsultāciju, lai Jūs varētu izvēlēties savam namam piemērotāko risinājumu!
Apkalpošanas teritorija:
Mārupe, Rīga
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Borga", SIA "PKRB" jumtu segumi, projektēšana CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Borga", SIA "PKRB" jumtu segumi, projektēšana CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
PKRB
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003745140
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 20.05.2005
Juridiskā adrese:
Rīga, Ozolciema iela 20 k-1 - 38, LV-1058
Iegūt pilnu juridisko informāciju