"Lindab" SIA 0

Rītausmas iela 11b, Rīga, LV-1058
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Lindab ir starptautiska kompānija, kas ražo, attīsta, pārdod un piegādā produktus un sistēmu risinājumus vienkāršākai būvniecībai un uzlabotam iekštelpu klimatam. Industriālo ēku sadarbības partneris būvniecības jomā. Gaisa vadu sistēmas ar piederumiem, kā arī AVK risinājumi teicamam iekštelpu klimatam. Jumtu segumi.
Lindab savu darbību realizē trīs jomās - Ventilācija, Būvniecība un Būvniecības elementi. Lindab produkti raksturojas ar to augsto kvalitāti, vienkāršo montāžu, augstajiem tehniskajiem rādītājiem, energoefektivitāti, kā arī videi draudzīgu ražošanu. Visi šie faktori kopā palielina mūsu produkcijas vērtību klientu skatījumā.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Lindab" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Lindab" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Lindab
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003602009
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 03.09.2002
Juridiskā adrese:
Rīga, Rītausmas iela 11B, LV-1058
Iegūt pilnu juridisko informāciju