Restorāns “Lake House Resto” 0

Baltezers, Ādažu pag., Ādažu nov., LV-2164
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se
  • Sv
Apraksts:
Atpūtas bāzes „Lake House Resto” teritorijā atrodas mājīgs un silts restorāns ar lielisku atmosfēru, kura stāsts ir: Latvija, Daba, Ezers un tā veltes. Ēdienkartē izteikti jūtama kūpinātavas smarža un vasarīgas grila garšas gan gada siltajos mēnešos, gan ziemā.
Restorānam izveidotas divas zāles, jeb mūsmājās tā sauktās “ istabas" – katra ar savu sajūtu. Vienā nonāksi zaļumos pie dabas, taču otrā “viesistabā” uzreiz sajutīsies kā mājās, kur par vakara muzikālo noformējumu un skanīgām notīm parūpēsies mūsu pianists. Mūsmājās pieņemts arī uzņemt privātas viesības, saviesīgus komercpasākumus vai koorperatīvu baļļuku!
Tāpat kā mūsu virtuve, arī bārs nes savu stāstu, ar izciliem, klasiskiem un sulīgiem dzērieniem un kokteiļiem. Brauc nobaudīt Latvijā grauzdētas kafijas tasi brokastīs un kadiķogu - melleņu džinu vakariņās! Kas lielākai laimei nepieciešams! – Eat * Sleep * Drink and Repeat!
Apkalpošanas teritorija:
Baltezers, Ādaži, Rīga
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
Atpūtas bāze un brīvdienu mājas “Lake House Resto” CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
Atpūtas bāze un brīvdienu mājas “Lake House Resto” CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
LakeHouse
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40203132571
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 22.03.2018
Juridiskā adrese:
Ādažu nov., Baltezers, Āķu iela 15, LV-2164
Iegūt pilnu juridisko informāciju