"Ugo auto" SIA 0

Granīta iela 26, Rumbula, Stopiņu pag., Stopiņu nov., LV-1057
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
SIA "UGO AUTO" saviem klientiem nomā piedāvā kravas puspiekabes, kas nav vecākas par trim gadiem. Klientiem tiek piedāvāts nomāt Tenta puspiekabes ( gan TIR, gan Gardīņu ), Refrižerator puspiekabes, Konteineršasijas un Pašizgāzēju puspiekabes. Puspiekabju Nomas parks tiek pastāvīgi atjaunots, vecākās piekabes nomainot pret jaunām, tādejādi nodrošinot klientiem iespēju nomāt puspiekabes, kas atbilst visām mūsdienu drošības un tehniskajām prasībām.
SIA "UGO AUTO" nomā un tirdzniecībā piedāvā Vācijā ražotās Krone, Schmitz, Humbaur un Kogel puspiekabes. Puspiekabju nomas parks sastāv no vairāk kā 200 puspiekabes. Pārdošanā ir vairāk kā 20 dažāda veida puspiekabes.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Ugo auto" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Ugo auto" SIA Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
UGO AUTO
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003944039
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 02.08.2007
Juridiskā adrese:
Stopiņu nov., Rumbula, Granīta iela 26, LV-1057
Iegūt pilnu juridisko informāciju