"Nereta.lv" SIA ātrā ķīmiskās tīrītavas pieņemšanas punkts 0

Skolas iela 4e, Salaspils, Salaspils nov., LV-2121
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se
  • Sv
Apraksts:
Uzņēmums SIA NERETA.LV Jums piedāvā tekstilizstrādājumu un kažokādu mazgāšanu un ķīmisko tīrīšanu. Papildus veļas mazgāšanai un ķīmiskajai tīrīšanai, uzņēmums arī piedāvā paklāju tīrīšanu.

SIA Nereta.lv, lai sniegtu augstākminētos pakalpojumus, savas pastāvēšanas laikā ir attīstījusi un modernizējusi tehnoloģijas un metodes, kas nodrošina augstu pakalpojumu kvalitāti. Uzņēmumā tiek nodarbināti speciālisti ar ilggadēju pieredzi šajā jomā.

Lai SIA Nereta.lv sniegtie pakalpojumi klientam būtu vieglāk pieejami, uzņēmumam ir 4 filiāles, kas atrodas dažādos Rīgas rajonos – Pļavniekos, Torņakalnā. Filiāle ir atvērta arī Ogrē un Salaspilī. Veicam piegādi katru darba dienu Rīgā un Rīgas rajonā pēc klientu pieprasījuma.

Par savu galveno misiju SIA Nereta.lv ir izvirzījis kļūt par ikvienam patērētājam pieejamu pakalpojumu sniedzēju. Viena no galvenajām vērtībām ir profesionāla klientu apkalpošana un individuāla pieeja katram sadarbības partnerim.

SIA NERETA.LV ir par tīrību un spodrību katrās mājās un katrā drēbju skapī!
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Nereta.lv" SIA ātrā ķīmiskās tīrītavas pieņemšanas punkts CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Nereta.lv" SIA ātrā ķīmiskās tīrītavas pieņemšanas punkts CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Nereta.lv
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
50103299541
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 11.06.2010
Juridiskā adrese:
Rīga, Neretas iela 1, LV-1004
Iegūt pilnu juridisko informāciju