"MiniCredit" AS 1

Cēsu iela 31/1, Rīga, LV-1012
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
MiniCredit AS – sniedz finanšu pakalpojumus: ātros kredītus jeb minikredītus Latvijas iedzīvotājiem, tie ir alternatīva kādreiz piedāvātajiem sms kredītiem, tikai pieteikumi vairs netiek iesniegti, nosūtot īsziņu, bet iesniedzot pieteikumu internetā.

MiniCredit AS piedāvā online pieteikties patēriņa kredītiem ar kredīta atmaksas grafiku vai saņemt aizdevumu kredītlīnijas veidā.

Mini kredīti ir pieejami internetā un tie ir piemēroti cilvēkiem, kuri ir pieraduši pie online pakalpojumu ātruma un ērtībām. Mini kredīti internetā tiek piešķirti, veicot klienta neklātienes identifikāciju ar viena centa pārskaitījumu. Iesniedzot online pieteikumu www.minicredit.lv, interneta vietnē ir iespējams aplūkot informāciju par būtiskajiem kredīta noteikumiem: kredīta summu, kredītu procentu likmi, gada procentu likmi jeb GPL, atmaksas termiņu un kārtību, un pieņemt lēmumu par pakalpojuma piemērotību.

Informācija par kredīta saistību atlikumu tiek atspoguļota klienta profilā online, maksājuma summu ir iespējams noskaidrot, arī piezvanot mums pa tālruni 25 211 221 vai uzrakstot uz maksa@minicredit.lv.

Kredītu var atmaksāt jebkurā laikā pirms termiņa, samaksājot procentus tikai par kredīta faktiski izmanto dienu skaitu; maksājuma summa automātiski tiek pārrēķināta.

Kredītlīnija ir piemērota tiem, kam rodas nepieciešamība aizņemties īstermiņā, apstiprinātā kredītlimita ietvaros atmaksātā kredīta summa var tikt izņemta atkārtoti. Kredīts ar atmaksas grafiku vairāk piemērots noteikta mērķa finansējuma iegādei, mērķi iespējams realizēt uzreiz, saņemot aizdevumu, kredītu atmaksāt pakāpeniski ar fiksētiem kredīta atmaksas maksājumiem.

Nelieli kredīti var tikt piešķirti patērētājam arī ar negatīvu kredītvēsturi, kam ir gadījušies kavējumi iepriekš, bet tie ir pilnībā apmaksāti, kredīts netiks piešķirts, ja tiks konstatēti kavēti maksājumi.

Mūsu pakalpojumi ir piemēroti arī tiem, kuri vēlas apvienot vai refinansēt esošu kredītu, refinansēšanas pieteikums ir ērti aizpildāms internetā, norādot informāciju, kam un cik jāpārskaita, lai dzēstu esošo kredītu.

MiniCredit AS vērtība ir klientu pozitīvajās atsauksmēs, kuras tiek saņemtas no pastāvīgajiem klientiem.
Pamatdati
Nosaukums:
MiniCredit
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Akciju sabiedrība
Reģistrācijas numurs:
40103260762
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 25.11.2009
Juridiskā adrese:
Rīga, Cēsu iela 31 k-1, LV-1012
Iegūt pilnu juridisko informāciju