"FN - Serviss" SIA, "FN-Serviss" ugunsdrošība un darba aizsardzība visā Latvijā 0

Brīvības gatve 204b, Rīga, LV-1039
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
SIA "FN-SERVISS" ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Latvijā un Baltijā, kas specializējas drošības jomā. Ugunsdrošība, darba aizsardzība, ugunsaizsardzības sistēmas, apmācības - tās ir nozares, kurās FN-Serviss saviem klientiem nodrošina pilnu pakalpojumu un produktu klāstu. FN-SERVISS ir savs mācību centrs "Drošība", kur tiek apmācīti topošie ugunsdrošības un darba aizsardzības speciālisti. Uzņēmumā ir ieviesta un veiksmīgi darbojas ISO 9001-2008 kvalitātes vadības sistēma. Šobrīd Latvijā veiksmīgi strādā divi FN-SERVISS veikali Rīgā un Valmierā, kuros atradīsiet visplašāko preču klāstu Jūsu drošībai. No 2017.gada maija FN-SERVISS komandai pievienojies reģionālais pārstāvis Kurzemē.

Menedžera kontakti:
Kurzeme
Imants Liģis
E- pasts: imants.ligis@fnserviss.lv , Mob. tālrunis: 29136373
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"FN - Serviss" SIA, "FN-Serviss" ugunsdrošība un darba aizsardzība visā Latvijā CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"FN - Serviss" SIA, "FN-Serviss" ugunsdrošība un darba aizsardzība visā Latvijā CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
FN-SERVISS
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003606424
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 17.10.2002
Juridiskā adrese:
Rīga, Brīvības gatve 204B, LV-1039
Iegūt pilnu juridisko informāciju