"Raiter" SIA humanitāro un eksakto mācību priekšmetu un svešvalodu mācību centrs 0

Raiņa bulvāris 21 - 12, Rīga, LV-1050
Darba laiks:
Iepriekš vienojoties
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
Mācību centrs "Raiter" ar bagātu pieredzi svešvalodu un eksakto mācību priekšmetu apmācībā skolēniem kā arī pieaugušajiem,
1. - 12.kl. skolēniem un studentiem palīdzam sagatavoties eksakto(matemātika, ķīmija, fizika, bioloģija, ekonomika) un humanitāro(angļu, vācu, fraņču, latviešu, krievu) mācību priekšmetu apguvē ,kā arī pilnveidot esošo zināšanu līmeni tālākās izglītības attīstībai.Sagatavojam skolēnus un studentus kontroldarbiem, ieskaitēm, valsts ieskaitēm, eksāmeniem, mācību iestādes noteiktajiem pārcelšanas eksāmeniem,centralizētajiem eksāmeniem un mājas darbiem.
Mācību laiki pēc vienošanās, darba dienās vai brīvdienās. Skolēniem, studentiem apmācība notiek "Raiter" mācību centra telpās, pieaugušajiem apmācība notiek "Raiter" mācību centra telpās vai pie pasūtītāja.
Apkalpošanas teritorija:
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Raiter" SIA humanitāro un eksakto mācību priekšmetu un svešvalodu mācību centrs CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Raiter" SIA humanitāro un eksakto mācību priekšmetu un svešvalodu mācību centrs CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
RAITER
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003392974
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 11.05.1998
Juridiskā adrese:
Rīga, Raiņa bulvāris 21 - 12, LV-1050
Iegūt pilnu juridisko informāciju