"Arme" SIA 1

Kopiela 1, Ozolnieku pag., Ozolnieku nov., LV-3018
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se
  • Sv Slēgts
Apraksts:
SIA “Arme” galvenais darbības virziens ir jaunas un lietotas lauksaimniecības tehnikas tirdzniecība, servisa un rezerves daļu nodrošināšana. Traktori un minitraktori dažādiem ikdienas darbiem.
Ir izveidojusies veiksmīga sadarbība ar vairākiem lauksaimniecības tehnikas un traktoru ražotājiem visā pasaulē, tādiem kā:
Chery minitraktori, Dong-Feng minitraktori, Hinomoto minitraktori, AGM uzkares agregāti, Iseki minitraktori, Kioti minitraktori, Kubota minitraktori, Mitsubishi minitraktori, Itāļu Ferrari minitraktori un motobloki, Shibaura minitraktori ,Čehu Tz-4K-14 minitraktori, Yanmar minitraktori, Salek arkli, Meiran un Samazs sniega lāpstas, Stiga dārza tehnika, u.c.
Nodarbojamies ar FERRARI, BRANSON UN DONG FENG traktoru tirdzniecību.
Mūsu uzņēmums veic iegādātās tehnikas piegādi, ar Jums saskaņojot laiku un vietu. Kā arī piedāvājam gan uz vietas, gan pie klienta visu veidu traktortehnikas remontu.
Uzpērkam dažādu marku lietotus traktorus, iespējama arī maiņa.
Pieejams plašs papildus agregātu klāsts: pļaujmašīnas, arkli, vagotāji, piekabes, šķeldotāji, zemes frēzes, motobloki u.c.
Mūsu uzņēmuma personāls vienmēr spēs Jums palīdzēt rezerves daļu iegādē.
Iespējama iegāde ar ES struktūrfondu atbalsta programmu palīdzību.
Rūpējoties par visiem klientiem un to tehnikas vienībām, nodrošinām rezerves daļas gan jaunām, gan no ražošanas izņemtām preču grupām. Kompānija īpašu uzmanību piešķir kvalitatīvai tehnikai, apkalpošanai un rezerves detaļu piegādes nodrošināšanai.
Regulāra sniedzamo pakalpojumu kvalitātes uzlabošana, jaunu risinājumu ieviešana un saistību izpilde ir izpelnījusies klientu uzticību un cieņu.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Arme" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Arme" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
ARME
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003814527
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 29.03.2006
Juridiskā adrese:
Ozolnieku nov., Ozolnieku pag., Ozolnieki, Kopiela 1, LV-3018
Iegūt pilnu juridisko informāciju