"Kebbe IT" 0

Cēsu iela 2, Valmiera, LV-4201
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
Veidojam pārdotspējīgas, stratēģiski izplānotas un Google draudzīgas mājaslapas un e-komercijas lapas uz WordPress un WooCommerce bāzes jeb izstrādājam Web risinājumus, kas palīdz piesaistīt klientus vai uzlabot un optimizēt biznesa procesus. Sadarbības gaitā rūpējamies, lai klientam būtu pēc iespējas mazāk laika jāvelta plānošanas darbiem, tādēļ piedāvājam koncepta izveidi, pārdomātu dizainu, unikālo uzņēmuma stāstu pārvērst Web tekstā, izstrādāt kvalitatīvu mājaslapu no A līdz Z un palīdzēt to uzturēt. Bet, lai uzlabotu klienta zīmola atpazīstamību, peļņu un datu plūsmu mājaslapā, veicam SEO optimizāciju jeb ceļam mājaslapas reitingu Google meklētājprogrammā.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Kebbe IT" CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Kebbe IT" CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Kebbe IT Latvia
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
45403039454
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 03.03.2014
Juridiskā adrese:
Madonas nov., Vestienas pag., "Briedēni", LV-4855
Iegūt pilnu juridisko informāciju