"Naturmed SPA" 0

Antonijas iela 11 - 2, Rīga, LV-1010
Rezervēt pakalpojumu
Darba laiks:
Pēdējais pieraksts plkst. 20.00
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se
  • Sv
Apraksts:
Ciedru fito muca, īpaša slāvu masāža, naturālais pīlings, hamam, ārstnieciskie dubļi un zilais māls, medus masāža, šokolādes masāža, zāļu tēja.
Latvijas zāļu tējas spēks Jums palīdzēs noņemt stresu, relaksēties un atpūsties dziedniecības salonā Naturmed SPA, kur piedāvājam dažādas masāžas – klasiskā, relaksējošā, antistresa, Lomi Lomi, īpašā Naturmed masāža vai jebkuru no daudzām, kuras mūsu profesionālie speciālisti Jums sniegs. Hamama siltums, zāļu aromāts un SPA rituāli saglabā Jūsu ķermeņa jaunību un piepilda dvēseli ar prieku. Speciāli Jums pagatavosim unikālu Latvijas pļavu zāļu tēju, kas stiprinās dvēseli un atveseļos Jūs aktīvai dzīvei.
Mūsu SPA Jūs saņemsiet atpūtu, kas līdzvērtīga veselai dienai, pavadītai ciedru mežā. Tvaika sauna izgatavota no altu ciedrām, kurām piemīt ārstnieciskas un antibakteriālas īpašības. Tā izgatavota mucas veidā bez līmes un ķīmiskiem elementiem. No siltajiem tvaikiem, kuri nonāk mucā, asinis pieplūst ādai, muskuļiem, locītavām, visiem iekšējiem orgāniem, bet galva neatrodas saunā, un tas ļauj šo procedūru izbaudīt pat tiem, kuri nepanes augstas temperatūras. Dziedinošie tvaiki atver poras un izvada toksīnus no organisma.
Mājīgajā un mierīgajā Naturmed SPA atmosfērā Jūs atklāsiet jaunas sajūtas, iegrimsiet miera pasaulē un sajutīsiet jaunas pozitīvas emocijas.
Pamatdati
Nosaukums:
Naturmed Dziednieki
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Biedrība
Reģistrācijas nummurs:
40008253597
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Biedrību un nodibinājumu reģistrs, 07.07.2016
Juridiskā adrese:
Rīga, Antonijas iela 11 - 2, LV-1010
Iegūt pilnu juridisko informāciju