"Ober Haus Real Estate Latvia" SIA 0

Ieriķu iela 5, C ieeja, Rīga, LV-1084
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Ober-Haus Real Estate Advisors ir lielākā nekustamā īpašuma kompānija, kas darbojas visā Baltijas reģionā – Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Kopš 1994. gada uzņēmumā tiek nodarbināti vairāk nekā 280 nekustamā īpašuma speciālisti 27 birojos visā reģionā. Kompānija ir pieredzējis nekustamā īpašuma pakalpojumu sniedzējs – dzīvojamo un komercplatību segmentā, sniedzot nekustamā īpašuma apsaimniekošanas un īpašuma vērtēšanas pakalpojumus. Ober Haus Latvijā savu darbību uzsāka 1998.gadā un pašlaik 5 birojos Latvijā mūsu speciālisti sniedz nekustamo īpašumu pakalpojumus. Balstoties uz mūsu starptaustisko pieredzi un zināšanām par vietējo nekustamo īpašumu tirgus specifiku, mēs palīdzam klientiem izdarīt pareizu izvēli.
Kā profesionāla kompānija, mēs uzskatām, ka klientu uzticību var iegūt vienīgi piedāvājot augstākās kvalitātes pakalpojumus.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Ober Haus Real Estate Latvia" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Ober Haus Real Estate Latvia" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Ober Haus Real Estate Latvia
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003663198
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 02.02.2004
Juridiskā adrese:
Rīga, Ieriķu iela 5, LV-1084
Iegūt pilnu juridisko informāciju