"VALDO biroju komplekss" SIA "Voldemārs" 0

Bauskas iela 58a, Rīga, LV-1004
Darba laiks:
Administrācija
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Piedāvājam plašas izvēles iespējas telpu nomai A un C klases biroju un noliktavu kompleksā VALDO, kas atrodas Rīgā, stratēģiski ideālā vietā – zaļajā Pārdaugavā.
A klases biroju un konferenču centrs
Elegantais un starptautiskiem standartiem atbilstošais VALDO biroju centrs atrodas Rīgā, Bauskas ielā 58a. Atklāts 2003. gadā un pateicoties unikālajai arhitektūrai ir atzīts par vienu no ievērojamākajām modernajām celtnēm Rīgā. Centra arhitektūru veido divas deviņu stāvu ēkas ar desmit stāvu vienojošo daļu, no kurām paveras brīnišķīgs skats uz Rīgu un tās vecpilsētu.

Kopējā centra platība sastāda 14 000m2, piedāvājot plašas izvēles iespējas dažāda lieluma biroju nomai, konferenču, semināru un banketu organizēšanai.

C klases biroji un noliktavu telpas
C klases biroju un noliktavu ēka atrodas Rīgā, Bauskas ielā 58. Ēka ir trīsstāvu, pilnībā renovēta un tās kopējā platība sastāda 5 500 m2, piedāvājot dažāda lieluma biroju un noliktavu telpas.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Valdo" SIA "Voldemārs" CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Valdo" SIA "Voldemārs" CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
VOLDEMĀRS
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003079390
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 17.06.1992
Juridiskā adrese:
Rīga, Skaistkalnes iela 3, LV-1004
Iegūt pilnu juridisko informāciju