''Art Ritmi'' koncertu un teātra izrāžu aģentūra, SIA ''BALTIJAS RITMI'' 1

Rīga, LV-1000
Darba laiks:
Darba dienās
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
Koncertu un teātru aģentūra „Art RitMi” jau vairāk kā 15 gadus organizē teātru viesizrādes, koncertus, festivālus, korporatīvus pasākumus, kāzas, jubilejas, bērnu svētkus, seminārus un izstādes.

Mēs strādājam visos teātros, koncertzālēs un sporta laukumos Rīgā, Ogrē, Salaspilī, Rēzeknē, Ventspilī, Daugavpilī, Liepājā u.c.

Pasākumu organizācija ietver sevī pilnu pakalpojumu kompleksu : no koncepcijas izstrādes līdz tehniskai, radošai un administratīvai projektu realizācijai.

Mūsu mājas lapā Jūs varēsiet iegūt informāciju par visiem koncertiem, teātriem un akcijām, kurus organizē mūsu firma.

Jūsu atpūta – ir mūsu darbs, bet jūsu prieks – ir mūsu balva.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
''Art Ritmi'' koncertu un teātra izrāžu aģentūra, SIA ''BALTIJAS RITMI'' CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
''Art Ritmi'' koncertu un teātra izrāžu aģentūra, SIA ''BALTIJAS RITMI'' CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
BALTIJAS RITMI
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103869536
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 10.02.2015
Juridiskā adrese:
Rīga, Dzelzavas iela 63 - 45, LV-1084
Iegūt pilnu juridisko informāciju