"Tava Siena" SIA "Outtake" drukas darbnīca 0

11. novembra krastmala 35 - 82, Rīga, LV-1050
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
Tava Siena ir radoša un profesionāla drukas dabnīca, kura specializējas mākslas drukas (fine art) pakalpojumu sniegšanā un interjeru papildinošu elementu izgatavošanā.
Galvenie pakalpojumi:
• Druka uz papīra (iespējama ierāmēšana)
• Kanvu izgatavošana
• Drukas noformēšana uz alumīnija vai putukartona plāksnes
Uzņēmuma komanda sastāv no profesionāliem drukas speciālistiem, dizaineriem un amatniekiem. Kopīgi darbojoties, komanda nodrošina augstas kvalitātes produktus, katrai niansei izgatavošanas procesā pievēršot īpašu rūpību.

Tava Siena piedāvā tikai augstas kvalitātes produktus. Katrs darbs ir rūpīgs roku darbs, kas veikts ar aizrautību un mīlestību, paturot prātā klienta vajadzības.

Darbnīca specializējas dažādos digitālās drukas pakalpojumos, piedāvā populāru un mazāk pazīstamu mākslinieku darbu reprodukcijas, kā arī veido sienu uzlīmes un citus interjeru papildinošus elementus.

"Tava Siena ideja ir padarīt mākslu pieejamu ikvienam! Mēs strādājam ne tikai ar produktu, bet arī ar klientu. Klients vienmēr ir prioritāte un, izvērtējot viņa vēlmes un iespējas, tiek piedāvāts atbilstošākais un izdevīgākais risinājums. Tava Siena ir sociāli aktīvs uzņēmums, kas ir atvērts draudzībai un biznesa partnerībai." par uzņēmumu saka tās dibinātājs Mārtiņš.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Tava Siena" SIA "Outtake" drukas darbnīca CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Tava Siena" SIA "Outtake" drukas darbnīca CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Outtake
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103313858
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 13.08.2010
Juridiskā adrese:
Rīga, Dzelzavas iela 25 - 79, LV-1084
Iegūt pilnu juridisko informāciju