"AGB iekārtas" SIA 0

Valtaiķu iela 3, Rīga, LV-1029
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
SIA "AGB iekārtas" dibināta 2002. gada 21. augustā sadarbībā ar Igaunijā darbojošos firmu OÜ "Unimak Grupp", kura strādā kopš 1994.gada. Pamatdarbība – tirdzniecība ar profesionālām iekārtām veļas mazgāšanai un apģērbu tīrīšanai. 2009.gadā uzsākta profesionālo tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļu realizācija. SIA "AGB iekārtas" Jums piedāvā projektu tehnoloģiju izstrādi, iekārtu piegādi un uzstādīšanu, apkopi un remontu. Uzņēmums pārstāv tādas pasaulē pazīstamas firmas kā: Beļģijas firmu "IPSO" Itālijas firmu "Union" Itālijas firmu "GMP" Itālijas firmu "Rotondi" Vācu firmu "SEITZ" Uzņēmuma darbinieki pastāvīgi iziet apmācības to pārstāvētās firmās, lai apgūtu jaunākās tehnoloģijas un iekārtas. Kopš 2008. gada "AGB iekārtas" ir Alliance International oficiāli deklarēts, kā firmas "IPSO" sertificēts Zelta partneris.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"AGB iekārtas" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"AGB iekārtas" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
AGB IEKĀRTAS
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003600648
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 21.08.2002
Juridiskā adrese:
Rīga, Valtaiķu iela 3, LV-1029
Iegūt pilnu juridisko informāciju