"AK12" SIA, riepas Valmierā 0

Kalnmeijas, Valmiera, LV-4200
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se
  • Sv Slēgts
Apraksts:
Riepas Valmierā. AK12 piedāvā pilnu autoservisa pakalpojumu klāstu vieglajām automašīnām, vieglajam komerctransportam, kravas automašīnām, autobusiem, mežizstrādes tehnikai, lauksaimniecības tehnikai un industriālajai tehnikai, tajā skaitā riepu servisu un eļļas servisu. riteņu disku taisnošana, eļļas maiņa,tehniskās apkopes, diagnostika, piekares remonts, dzinēju un pārnesumkārbu remonts, bremžu sistēmas diagnostika uz stenda un remonts, savērsuma regulēšana, automašīnu tehniskā stāvokļa vērtēšana.
Veicam uzņēmumu autoparku apkalpošanu un izbraukuma darbus pie klienta uz vietas ar mūsu Mobilā Servisatehnisko nodrošinājumu. Rezerves daļu tirdzniecība, rezerves daļu piegāde pēc pasūtījuma. Specializētās tehnikas apkope. Servisa centri Valmierā un Cēsīs.
Apkalpošanas teritorija:
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"AK12" SIA, autoserviss Valmierā CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"AK12" SIA, autoserviss Valmierā CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
AK12
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
44103026540
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 19.07.2002
Juridiskā adrese:
Kocēnu nov., Kocēnu pag., Brandeļi, "Kalnmeijas", LV-4220
Iegūt pilnu juridisko informāciju