"LAIMALUX.LV" SIA 0

Brīvības iela 43, Rīga, LV-1010
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd.
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Skaistumkopšanas salons - sieviešu, vīriešu frizētava. Manikīrs, pedikīrs.
Salons Laima Lux atrodas pašā Rīgas centrā Brīvības ielā skaistā jūgendstila mājā. Īpašo salona gaisotni paspilgtina arī salona dizains- pārdomāta elegance un smalkums ļaus jums ienirt sarkanā magoņu laukā, kur katra detaļa kalpo jūsu iedvesmai! Salona interjera dizaina autors ir pazīstamais latviešu mākslinieks Roberts Koļcovs, kas īpaši mūsu salonam ir radījis neatkārtojamu un ļoti individuālu stilu, ko nevar sajaukt ne ar vienu citu salonu. Katrs ''LAIMALUX.LV'' klients ir īpašs un mūsu profesionāļi piemeklēs tieši jums piemērotu stilu, tāpēc skaistumkopšanas salona apmeklējums radīs pozitīvu un jaunu enerģijas lādiņu!

Saglabāt nevainojamu stilu ne tikai interjerā, bet arī salona personāla attieksmē pret katru klientu un katrā pakalpojumā, ko sniedzam saviem klientiem, ir salona Laima Lux devīze. Jāpiebilst, ka salons Laima Lux strādā tikai ar augstvērtīgu kosmētiku un ir zīmola Goldwell oficiālais izplatītājs. Esam lepni un gandarīti, ka salons Laima Lux jau 20 gadus palīdz atrast katram mūsu klientam savu neatkārtojamu, individuālu stilu, ļaujot justies katrai sievietei īpašai un elegantai. Salons ir kā maza oāze, kur lielpilsētas steigā relaksēties, uzticot rūpes par skaistumu sava amata profesionāļiem. Laikā, kad jūs izbaudat gardu tēju vai kafiju, mūsu salona meistari strādās pie tā, lai jūsu apmeklējums būtu īpašs un gandarītu jūs katru reizi.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"LAIMALUX.LV" SIA, MEDAVITA matu kosmētika CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"LAIMALUX.LV" SIA, MEDAVITA matu kosmētika CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
LAIMALUX.LV
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
50003884511
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 22.12.2006
Juridiskā adrese:
Rīga, Brīvības iela 43, LV-1010
Iegūt pilnu juridisko informāciju