"SkyBeauty" SIA 0

Jasmuižas iela 24 - 23, Rīga, LV-1021
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd.
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Mikropigmentācijas un kosmetoloģijas centrā SkyBeauty jums ir iespēja veikt permanento grimu pie vislabākajiem mikropigmentācijas meistariem Latvijā, kuri ir daudzu konkursu laureāti un izgājuši padziļinātu apmācības kursu mikropigmentācijā Latvijā un ārvalstīs.

SkyBeauty centrā ir unikālā iespēja saņemt arī medicīnisko mikropigmentāciju. Šī mikropigmentācijas nozare ir palīdzējusi jau daudzām sievietēm un arī vīriešiem atgūt skaistu, pārdomātu un pārliecinātu ārieni.

Domājot par katra klienta vēlmēm, centra speciālisti piedāvā veikt skaistuma injekcijas, pierakstīties pie vadošiem kosmetologiem vai atgūt fizisko labsajūtu pie zinošiem fizioterapeitiem; iziet kursu aparātkosmetoloģijā ar ICOONE LASER, kas spēj pārveidot jūsu ķermeņa siluetu un dāvāt otro jaunību. ICOONE LASER 36 individuālās programmas dara brīnumus: estētikā un medicīnā, jo ICOONE LASER arī ārstē.

Mēs neaizmirsām arī par skaistām skropstām un uzacīm! Visa veida procedūras, lai jūsu skropstas būtu biezas un valdzinošas, bet uzacis ar pareizu formu un izmeklētu toni!

Mūsu profesionālā un pieredzes bagātā speciālistu komanda SKY BEAUTY aicina jūs jaunā iespēju pasaulē, kas ir speciāli izveidota jūsu skaistumam un veselībai!
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"SkyBeauty" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"SkyBeauty" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
SkyBeauty
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
41203067548
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 25.07.2019
Juridiskā adrese:
Rīga, Jasmuižas iela 24 - 23, LV-1021
Iegūt pilnu juridisko informāciju