EĻĻAS UN SMĒRVIELAS - TEXACO, PETRO-CANADA, MOL, SIA "VA Motors" Rīgas noliktava, OILTEH 0

Bukultu iela 5c, Rīga, LV-1005
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
TEXACO, PETRO-CANADA, MOL - visplašākais motoreļļu, hidraulisko, vieglo un kravas auto, lauksaimniecības tehnikas, industriālo, transmisiju, metālapstrādes, zāles pļavēju eļļu klāsts noliktavā un veikalā Rīgā! Piedāvājam arī antifrīzus, dzesēšanas šķidrumus, smērvielas, pastas, ziedes, emulsijas un degvielas piedevas. Vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība!
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
EĻĻAS UN SMĒRVIELAS - TEXACO, PETRO-CANADA, MOL, SIA "VA Motors" Daugavpils vairumtirdzniecības noliktava, OILTEH CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
EĻĻAS UN SMĒRVIELAS - TEXACO, PETRO-CANADA, MOL, SIA "VA Motors" Daugavpils vairumtirdzniecības noliktava, OILTEH CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
VA MOTORS
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003373634
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 06.01.1998
Juridiskā adrese:
Rīga, Bukultu iela 5C, LV-1005
Iegūt pilnu juridisko informāciju