Aprūpes centrs - īslaicīgās sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas centrs, SIA "CILVĒKS" 1

A. Deglava iela 68, Rīga, LV-1035
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se
  • Sv
Apraksts:
Aprūpes centrs ''Cilvēks'' nodrošina izmitināšanu klientiem, kuri vecuma vai slimības stāvokļa dēļ nevar veikt ikdienas darbus un savu personīgo aprūpi, kā arī pēcinsulta perioda aprūpi un rehabilitācijas pakalpojumu nodrošināšanu ar daļēju medicīnisko aprūpi un uzņem klientus, kuri sirgst ar radikāli neārstējamām, progresējošām slimībām un izteiktu sāpju sindromu - onkoloģisko slimību gadījumos.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
Aprūpes centrs - īslaicīgās sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas centrs, SIA "CILVĒKS" CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
Aprūpes centrs - īslaicīgās sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas centrs, SIA "CILVĒKS" CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
CILVĒKS
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003819257
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 18.04.2006
Juridiskā adrese:
Garkalnes nov., Bukulti, Miglas iela 30, LV-1024
Iegūt pilnu juridisko informāciju