"ŪdensBoss" SIA 0

K. Barona iela 136, Rīga, LV-1012
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Uzņēmums saviem klientiem piedāvā dažādu lielumu un jaudas attīrīšanas iekārtas, ūdens mīkstinātājus, atdzelžošanas iekārtas un filtrus. Sākot ar dzīvokļu un privātmāju vajadzībām, beidzot ar lielas jaudas ražošanas un dzīvojamiem objektiem un ciematu municipālo ūdens apgādi.
SIA “ŪdensBoss” piedāvā visas attīrīšanas, atdzelžošanas tehnoloģijas, t.sk., Mangāna Grīnsanda, BIRM, PYROLOX, GREENSAND, (KMnO4 reaģents) sāls; Aerācija ar gaisu bez papildus reaģentiem. Kā arī jonu apmaiņas mīkstinātāji, ultra violeto lampu sterilizācijas iekārtas, UV Reversās Osmozes iekārtas (RO), Ogles filtri un sistēmas pārtikas un citai rūpniecībai.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"ŪdensBoss" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"ŪdensBoss" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
ŪdensBoss
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003442921
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 04.05.1999
Juridiskā adrese:
Rīga, Krišjāņa Barona iela 136, LV-1012
Iegūt pilnu juridisko informāciju