"Alius Lingua" SIA 0

Jāņa iela 16, Rīga, LV-1050
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Valodu skola "Alius Lingua” aicina apgūt valodas profesionālu pasniedzēju vadībā. Piedāvājam valodu kursus grupu nodarbībām un valodu individuālās nodarbības un nodarbības korporatīvajiem klientiem. Valodu mācības iespējamas arī klientu telpās.

Mūsu valodu skolā iespējams apgūt angļu, franču, itāļu, krievu, latviešu, norvēģu, spāņu, vācu valodu interaktīvās nodarbībās, izmantojot jaunākos mācību materiālus un modernākās tehnoloģijas, kas padara mācību procesu efektīvāku. Katrā valodu apguves zināšanu līmenī tiek attīstītas visas četras valodas prasmes, īpaši pievēršot uzmanību sarunvalodai.
Nodarbībās tiek izmantota arī komunikatīvā metode, kas palīdz ātri apgūt saziņas iemaņas, kā arī tās izmantot dažādās dzīves situācijās.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Alius Lingua" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Alius Lingua" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Alius Lingua
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103264590
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 15.12.2009
Juridiskā adrese:
Rīga, Volguntes iela 26 - 3, LV-1046
Iegūt pilnu juridisko informāciju